Про нас

Датою заснування нашої компанії є 2003 рік (на початку року розпочалась організація виробництва, а вже в жовтні того ж року було випущено першу партію продукції). Виробничі потужності та офіс розташовані у місті Львові, на Заході України. Готовність провадити бізнес за міжнародними стандартами та зручне розташування підприємства дозволили нам, від самих початків, орієнтуватись на експорт. Зараз наша продукція представлена на ринках більшості країн Західної Європи. У 2015 році наша компанія стала членом Європейської асоціації виробників свічок - ECA.

about-img

Виробництво

Орієнтація на європейського клієнта зумовлює високі стандарти якості, і це є визначальним фактором у нашій роботі.

Для виготовлення свічок ми використовуємо лише найякіснішу сировину. Парафін, ґноти, барвники та ароматизатори –  усе закуповується у західноєвропейських постачальників.

Значна частина технологічних процесів на нашому підприємстві базується на ручній роботі. Свічка виготовлена методом ручної заливки особливо високо цінується клієнтом. При тому, там де дозволяє виробнича доцільність й не має ризику втратити на якості, ми також застосовуємо сучасне виробниче обладнання. І звісно важливу роль відіграє наш професійний та досвідчений колектив, що формувався від самого зародження підприємства, вдосконалював навички та технології, досягнувши високого рівня майстерності в свічковому ремеслі.

Eier_gesamt

Співпраця

Стратегія компанії ЕСТЕ у роботі з замовником визначається одним правилом – “будь гнучким”. Ми повсякчас готові йти на зустріч клієнтові, на всіх етапах співпраці – від формування асортименту замовлення (різновиди, ґатунки, кольори, форми, кількість), до термінів виконання, графіків відвантаження готової продукції та форм розрахунку. Ми завжди прислухаємося до своїх клієнтів, і результат – 15 років успішної роботи на ринку.

icon1

Використовуємо тільки якісні європейські матеріали

shipping

Гнучкі поставки

assortiment

Великий асортимент кольорів та великий вибір розмірів

orders

Виготовляємо великі і малі замовлення

about-img-2

Продукція

В сучасному світі свічка перестала бути джерелом світла, а стала швидше елементом декору інтер’єру, об’єктом, який покликаний створювати особливу атмосферу. Відповідно до цих новітніх тенденцій наша компанія виробляє оригінальний та ексклюзивний продукт –  свічки Рустік, ароматизовані, вуличні, гладкі, столові свічки, а також парафінові підсвічники. Дані категорії свічкової продукції виробляються у широкому асортименті розмірів, форм та конфігурації, в найрізноманітнішій палітрі кольорів та відтінків. У найближчій перспективі плануємо, запустити виробництво свічок із натурального бджолиного воску.

 

_DSC2326